Aktualności

Dołącz do Plakatowania!

Tutaj (klik klik) znajdziesz
– plakaty do wydrukowania
– poradnik, jak się za to zabrać
– miejsce na wrzucenie zdjęć plakatów rozwieszonych przez Ciebie

Nadchodzące wydarzenia:

30 maja godz. 18.00-21.00, Warszawa, ogród państwomiasto- Krąg opowieści o Odwadze
To krąg, który dedykujemy odwadze. Link do formularza zgłoszeniowego.

8 czerwca 18:00 – 19:30 Dołącz i działaj z nami – spotkanie na żywo
Warszawa ul. Krucza 17

Chcesz działać, ale nie wiesz jak? Obserwujesz Solidarność Klimatyczną i zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie? Przyjdź i się przekonaj! Na spotkaniu dowiesz się więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty.

9 czerwca 18:00-19:30 Dołącz i działaj z nami – spotkanie online

Chcesz działać, ale nie wiesz jak? Obserwujesz Solidarność Klimatyczną i zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie? Przyjdź i się przekonaj! Na spotkaniu dowiesz się więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty.

11 czerwca 12:00 Chodź pomaluj mój świat! – masa rowerowa i piknik (Warszawa)
Startujemy spod pałacu prezydenckiego, a koło 13:00 w Łazienkach rozkładamy się z szamą i piciem. Więcej informacji tutaj

16 czerwca 18:00 Dołącz do akcji! – krok po kroku jak nabroić o lepszy świat (hybryda)

Dowiedz się, jak przeprowadzić akcję sprejowania! Na spotkaniu krok po kroku przejdziemy przez wykonanie działania i możliwe scenariusze. Wyjdź gotowy_a do działania. Więcej informacji wkrótce!

18 czerwca – 17 lipca (cykl) Praktyka Ponownego Połączenia online

Praktyka Ponownego Połączenia pomaga odkryć i doświadczyć naszego wrodzonego połączenia z innymi ludźmi i naturalnej zdolności sieci życia do samoleczenia. Pomaga również przeobrazić poczucie rozpaczy i przytłoczenia w pełne inspiracji wspólnotowe działania.

Warsztat stanowi całość i złożony jest z 5 spotkań. Każde z nich trwa 4 godziny. Nie ma możliwości wzięcia udziału tylko w wybranym spotkaniu. Zapisując się na warsztat weź proszę pod uwagę, czy możesz wziąć udział we wszystkich spotkaniach. 

– Niedziela: 18 czerwca (nów) 
– Niedziela: 25 czerwca
– Poniedziałek: 3 lipca (pełnia)
– Poniedziałek: 10 lipca
– Poniedziałek: 17 lipca (nów)

Online: 17:00 – 21:00.

21 czerwca godz. 18.00-21.00, Warszawa – Krąg opowieści o Obfitości
To krąg poświęcony obfitości, z okazji przesilenia. Link do formularza zgłoszeniowego.

Minione wydarzenia:

23.05 godz 18:00, CAK Gniazdo ul. Krucza 17 Spotkanie: Jak działać?

Chcesz działać, ale nie wiesz jak? Obserwujesz Solidarność Klimatyczną i zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie? Przyjdź i się przekonaj!

Na spotkaniu dowiesz się więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty.

11.05 godz. 18:00 online – Spotkanie: jak działać?!

Chcesz działać, ale nie wiesz jak? Obserwujesz Solidarność Klimatyczną i zastanawiasz się, czy to miejsce dla Ciebie? Przyjdź i się przekonaj!

Na spotkaniu dowiesz się więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty. Chodź, wiosna już tu jest! link do zooma

20.03 godz. 19:00 online – spotkanie wprowadzające do Ruchu
Chcesz działać w Solidarności Klimatycznej? To idealne spotkanie dla Ciebie! Dowiesz się na nim więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty. (link do pokoju zoom)

21.03 godz. 18:00-21:00 państwomiasto, Jazdów, Warszawa – Krąg Opowieści o nadziei
(link do zapisów w zakładce Kręgi Opowieści)

23.03 godz. 18:30, Otwarty Jazdów, Osiedle Jazdów 10/5, Warszawa – spotkanie wprowadzające do Ruchu
Chcesz działać w Solidarności Klimatycznej? To idealne spotkanie dla Ciebie! Dowiesz się na nim więcej o naszych wartościach i sposobach wywierania wpływu oraz o tym, co teraz robimy i co możesz robić Ty.

25.03 godz. 16:00-23:00 – Impreza benefitowa z silent disco
CAK Gniazdo ul. Krucza 17
Świętuj z nami sukcesy kampanii, poznaj ludzi, dowiedz się więcej o Ruchu. W planach m.in.: nadruki na ciuchy i torby, tańce, opowieści o ostatnich działaniach Ruchu.

4.03. godz. 18:00-21:00 – Krąg Opowieści o Zmianie

Chcesz, żeby informacje o aktualnościach trafiały prostu do Ciebie? Podaj do siebie kontakt w formularzu na stronie głównej! To uniezależnia nas od zasięgów w mediach społecznościowych.

Dołącz do Ruchu

* indicates required

Obserwuj nasze działania na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Telegramie!